AT25256A-10CI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25256A-10CI-1.8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8LAP
Φύλλα δεδομένων: AT25256A-10CI-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25256A-10CI-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8LAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5921 pcs Φύλλο δεδομένων AT25256A-10CI-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-LAP (5x6)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TDFN Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 256Kb (32K x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 20MHz 8-LAP (5x6)
Συχνότητα ρολογιού 20MHz Αριθμός μέρους βάσης AT25256