AT25128T2-10TC-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25128T2-10TC-1.8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 128K SPI 20TSSOP
Φύλλα δεδομένων: AT25128T2-10TC-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25128T2-10TC-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4012 pcs Φύλλο δεδομένων AT25128T2-10TC-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-TSSOP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Αλλα ονόματα AT25128T2-10TC1.8
AT25128T210TC1.8
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 128Kb (16K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 2.1MHz 20-TSSOP Συχνότητα ρολογιού 2.1MHz