AT25128N1-10SI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 128K SPI 16SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT25128N1-10SI-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25128N1-10SI-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4292 pcs Φύλλο δεδομένων AT25128N1-10SI-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα AT25128N1-10SI1.8
AT25128N110SI1.8
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 128Kb (16K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 2.1MHz 16-SOIC Συχνότητα ρολογιού 2.1MHz
Αριθμός μέρους βάσης AT25128
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AT25128N-10SI-2.7
AT25128N-10SI-2.7
Περιγραφή: IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 8SOIC
Σε απόθεμα: 4263 pcs
Κατεβάστε: AT25128N-10SI-2.7.pdf
RFQ
AT25128N1-10SC-1.8
AT25128N1-10SC-1.8
Σε απόθεμα: 5996 pcs
Κατεβάστε: AT25128N1-10SC-1.8.pdf
RFQ
AT25128N1-10SI
AT25128N1-10SI
Περιγραφή: IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 16SOIC