AT25128A-10TU-2.7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 128K SPI 20MHZ 8TSSOP
Φύλλα δεδομένων: AT25128A-10TU-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25128A-10TU-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 128K SPI 20MHZ 8TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5988 pcs Φύλλο δεδομένων AT25128A-10TU-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 128Kb (16K x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 20MHz 8-TSSOP
Συχνότητα ρολογιού 20MHz Αριθμός μέρους βάσης AT25128