AT25040AN-10SI-1.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 4K SPI 20MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT25040AN-10SI-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25040AN-10SI-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 4K SPI 20MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4170 pcs Φύλλο δεδομένων AT25040AN-10SI-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα AT25040AN-10SI1.8
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 4Kb (512 x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 20MHz 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 20MHz
Αριθμός μέρους βάσης AT25040
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AT25040AN-10SU-1.8
AT25040AN-10SU-1.8
Σε απόθεμα: 4879 pcs
Κατεβάστε: AT25040AN-10SU-1.8.pdf
RFQ
AT25040AN-10SI-1.8-T
AT25040AN-10SI-1.8-T