AT25040A-10PU-2.7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 4K SPI 20MHZ 8DIP
Φύλλα δεδομένων: AT25040A-10PU-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25040A-10PU-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 4K SPI 20MHZ 8DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5703 pcs Φύλλο δεδομένων AT25040A-10PU-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 4Kb (512 x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 20MHz 8-PDIP
Συχνότητα ρολογιού 20MHz Αριθμός μέρους βάσης AT25040