AT25020A-10PI-1.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 2K SPI 20MHZ 8DIP
Φύλλα δεδομένων: AT25020A-10PI-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25020A-10PI-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 2K SPI 20MHZ 8DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4956 pcs Φύλλο δεδομένων AT25020A-10PI-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 2Kb (256 x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) SPI 20MHz 8-PDIP
Συχνότητα ρολογιού 20MHz Αριθμός μέρους βάσης AT25020