AT25010AY1-10YI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25010AY1-10YI-2.7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K SPI 20MHZ 8MAP
Φύλλα δεδομένων: AT25010AY1-10YI-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25010AY1-10YI-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1K SPI 20MHZ 8MAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4737 pcs Φύλλο δεδομένων AT25010AY1-10YI-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-MAP (3x4.9)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα AT25010AY110YI2.7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 1Kb (128 x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 20MHz 8-MAP (3x4.9) Συχνότητα ρολογιού 20MHz