AT25010A-10PU-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K SPI 20MHZ 8DIP
Φύλλα δεδομένων: AT25010A-10PU-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25010A-10PU-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1K SPI 20MHZ 8DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4252 pcs Φύλλο δεδομένων AT25010A-10PU-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 1Kb (128 x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 20MHz 8-PDIP
Συχνότητα ρολογιού 20MHz Αριθμός μέρους βάσης AT25010