AT24C512W1-10SI-2.7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C512W1-10SI-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C512W1-10SI-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 20SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4103 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C512W1-10SI-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Αλλα ονόματα AT24C512W110SI2.7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 512Kb (64K x 8) Διασύνδεση μνήμης I²C
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) I²C 1MHz 550ns 20-SOIC Συχνότητα ρολογιού 1MHz