AT24C512C1-10CC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C512C1-10CC-2.7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 8LAP
Φύλλα δεδομένων: AT24C512C1-10CC-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C512C1-10CC-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 8LAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4058 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C512C1-10CC-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-LAP (5x8)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TDFN Αλλα ονόματα AT24C512C110CC2.7
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 512Kb (64K x 8) Διασύνδεση μνήμης I²C
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-LAP (5x8) Συχνότητα ρολογιού 1MHz