AT24C512BW-SH25-B
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C512BW-SH25-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C512BW-SH25-B.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C512BW-SH25-B Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5751 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C512BW-SH25-B.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 512Kb (64K x 8)
Διασύνδεση μνήμης I²C Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC
Συχνότητα ρολογιού 1MHz Αριθμός μέρους βάσης AT24C512