AT24C256N-10SC-1.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 256K I2C 400KHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C256N-10SC-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C256N-10SC-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 256K I2C 400KHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4014 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C256N-10SC-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα AT24C256N-10SC1.8
AT24C256N10SC1.8
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 256Kb (32K x 8) Διασύνδεση μνήμης I²C
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 400kHz
Αριθμός μέρους βάσης AT24C256 Χρόνος πρόσβασης 900ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AT24C256N-10SC
AT24C256N-10SC
Περιγραφή: IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOIC