AT24C164-10SU-2.7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C164-10SU-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C164-10SU-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4706 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C164-10SU-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 16Kb (2K x 8)
Διασύνδεση μνήμης I²C Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Συχνότητα ρολογιού 400kHz Αριθμός μέρους βάσης AT24C164