AT24C128W-10SI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C128W-10SI-1.8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 128K I2C 400KHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C128W-10SI-1.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2350 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C128W-10SI-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 128K I2C 400KHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 78282 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C128W-10SI-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Αλλα ονόματα AT24C128W-10SI1.8
AT24C128W10SI1.8
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 128Kb (16K x 8) Διασύνδεση μνήμης I²C
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 400kHz