AT24C08AN-10SI-2.7-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C08AN-10SI-2.7-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C08AN-10SI-2.7-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5875 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C08AN-10SI-2.7-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V