AT24C04AN-10SI-1.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C04AN-10SI-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C04AN-10SI-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5315 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C04AN-10SI-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα AT24C04AN-10SI1.8
AT24C04AN10SI1.8
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 4Kb (512 x 8) Διασύνδεση μνήμης I²C
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 400kHz
Αριθμός μέρους βάσης AT24C04 Χρόνος πρόσβασης 900ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AT24C04A-10TI-2.7
AT24C04A-10TI-2.7
Περιγραφή: IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8TSSOP
Σε απόθεμα: 4084 pcs
Κατεβάστε: AT24C04A-10TI-2.7.pdf
RFQ
AT24C04AN-10SC-2.5
AT24C04AN-10SC-2.5
Σε απόθεμα: 4055 pcs
Κατεβάστε: AT24C04AN-10SC-2.5.pdf
RFQ
AT24C04AN-10SI
AT24C04AN-10SI