25LC320A-I/WF16K
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 32K SPI 10MHZ WAFER
Φύλλα δεδομένων: 25LC320A-I/WF16K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LC320A-I/WF16K Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 32K SPI 10MHZ WAFER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4528 pcs Φύλλο δεδομένων 25LC320A-I/WF16K.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Die
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Die Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 32Kb (4K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 10MHz Die Συχνότητα ρολογιού 10MHz