25LC160CT-I/MNY
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TDFN
Φύλλα δεδομένων: 25LC160CT-I/MNY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LC160CT-I/MNY Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109981 pcs Φύλλο δεδομένων 25LC160CT-I/MNY.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TDFN (2x3)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-WFDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα 25LC160CT-I/MNYTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 16Kb (2K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-TDFN (2x3)
Συχνότητα ρολογιού 10MHz Αριθμός μέρους βάσης 25LC160C