25LC160C-H/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC160C-H/SN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 16K SPI 5MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: 25LC160C-H/SN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 25LC160C-H/SN
Αριθμός εξαρτήματος 25LC160C-H/SN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 16K SPI 5MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99029 pcs Φύλλο δεδομένων 25LC160C-H/SN.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 6ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 16Kb (2K x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 5MHz 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 5MHz