25LC160A-I/S15K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 16K SPI 10MHZ WAFER
Φύλλα δεδομένων: 25LC160A-I/S15K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LC160A-I/S15K Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 16K SPI 10MHZ WAFER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4813 pcs Φύλλο δεδομένων 25LC160A-I/S15K.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Die
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Die Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 16Kb (2K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz Die Συχνότητα ρολογιού 10MHz