25LC010AT-I/MNY
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8TDFN
Φύλλα δεδομένων: 25LC010AT-I/MNY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LC010AT-I/MNY Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 156265 pcs Φύλλο δεδομένων 25LC010AT-I/MNY.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TDFN (2x3)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-WFDFN Exposed Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 1Kb (128 x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz 8-TDFN (2x3) Συχνότητα ρολογιού 10MHz