24AA512-I/W17K
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 512K I2C 400KHZ WAFER
Φύλλα δεδομένων: 24AA512-I/W17K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24AA512-I/W17K Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 512K I2C 400KHZ WAFER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6044 pcs Φύλλο δεδομένων 24AA512-I/W17K.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Die
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Die Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 512Kb (64K x 8) Διασύνδεση μνήμης I²C
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) I²C 400kHz 900ns Die Συχνότητα ρολογιού 400kHz