UF80B12/23-BWHR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X25MM 115/230V WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.UF80B12/23-BWHR.pdf2.UF80B12/23-BWHR.pdf3.UF80B12/23-BWHR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UF80B12/23-BWHR Κατασκευαστής Mechatronics
Πλάτος 635.0mm Βάρος 0.617 lb (279.87g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115/230VAC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά UF80B
RPM - Ισχύς (Watts) -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Θόρυβος -