UF60D12/23-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X30MM 115/230V WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.UF60D12/23-BWHR.pdf2.UF60D12/23-BWHR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UF60D12/23-BWHR Κατασκευαστής Mechatronics
Διαθέσιμη ποσότητα 4907 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UF60D12/23-BWHR.pdf2.UF60D12/23-BWHR.pdf
Πλάτος 30.00mm Βάρος 0.309 lb (140.16g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115/230VAC
Λήξη 4 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά UF60D
RPM - Ισχύς (Watts) -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Θόρυβος -