UF12A12-BWMR
MechatronicsMechatronics
UF12A12-BWMR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.UF12A12-BWMR.pdf2.UF12A12-BWMR.pdf3.UF12A12-BWMR.pdf4.UF12A12-BWMR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UF12A12-BWMR
Αριθμός εξαρτήματος UF12A12-BWMR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.00mm Βάρος 1.2 lbs (544.3g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά UF12A
RPM 2750 RPM Ισχύς (Watts) 12.00W
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Θόρυβος 42.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Aluminum
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.170A