MR4020E24B1-RSR
MechatronicsMechatronics
MR4020E24B1-RSR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.MR4020E24B1-RSR.pdf2.MR4020E24B1-RSR.pdf3.MR4020E24B1-RSR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MR4020E24B1-RSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 20.00mm Βάρος 0.053 lb (24.04g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.450 in H2O (112.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά MR4020
RPM 11000 RPM Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 39.1 dB(A) Υλικό - Πλαίσιο Plastic
Υλικό - Λεπίδα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.110A