MD9238E24B-FSR-CC-L10
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MD9238E24B-FSR-CC-L10 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.397 lb (180.08g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.670 in H2O (166.9 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H Σειρά MD9238
RPM 4800 RPM Αλλα ονόματα 1570-1730
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 55.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.500A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL
Ροή αέρα 110.6 CFM (3.10m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MD9238H24B1-FSR
MD9238H24B1-FSR
Σε απόθεμα: 7919 pcs
Κατεβάστε: MD9238H24B1-FSR.pdf
RFQ
MD918A
MD918A
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TRANS 2NPN 50MA 15V TO78-6
Σε απόθεμα: 5367 pcs
Κατεβάστε: MD918A.pdf
RFQ
MD918B
MD918B
Κατεβάστε: MD918B.pdf
MD9238H48B-FSR
MD9238H48B-FSR
Περιγραφή: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC
Κατεβάστε: MD9238H48B-FSR.pdf
MD918
MD918