MD4028X24B1-RSR-CC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MD4028X24B1-RSR-CC Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 28.00mm Βάρος 0.11 lb (49.9g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.709 in H2O (176.6 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά MD4028
RPM 11500 RPM Αλλα ονόματα 1570-1719
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 47.3 dB(A)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.180A