MD4028U12B1-RSR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MD4028U12B1-RSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 28.00mm Βάρος 0.11 lb (49.9g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.906 in H2O (225.6 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά MD4028
RPM 13000 RPM Αλλα ονόματα 1570-1709
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 50.0 dB(A)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.520A