MB6010X12B1+6-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X10.2MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.MB6010X12B1+6-RSR.pdf2.MB6010X12B1+6-RSR.pdf3.MB6010X12B1+6-RSR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MB6010X12B1+6-RSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X10.2MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 10.20mm Βάρος 0.059 lb (26.76g)
Εύρος τάσης 6 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 4 Wire Leads στατική πίεση 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά MB6010
RPM 5300 RPM Αλλα ονόματα 1570-1688
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 35.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.160A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cUL, UL
Ροή αέρα 18.7 CFM (0.524m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MB6010H12B1-RSR
MB6010H12B1-RSR
Σε απόθεμα: 13807 pcs
Κατεβάστε: MB6010H12B1-RSR.pdf
RFQ
MB6010X12B1-RSR-NS-L18
MB6010X12B1-RSR-NS-L18
Σε απόθεμα: 13383 pcs
Κατεβάστε: MB6010X12B1-RSR-NS-L18.pdf
RFQ
MB6010X12B-RSR
MB6010X12B-RSR
Κατεβάστε: MB6010X12B-RSR.pdf
MB6010X12B1-RSR
MB6010X12B1-RSR
Περιγραφή: FAN AXIAL 60X10MM 12VDC TACH