MA4010H24C-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X10MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.MA4010H24C-RSR.pdf2.MA4010H24C-RSR.pdf3.MA4010H24C-RSR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MA4010H24C-RSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 40X10MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 10.00mm Βάρος 0.046 lb (20.87g)
Εύρος τάσης 3 ~ 6.5VDC Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά MA4010
RPM 6000 RPM Αλλα ονόματα 1570-1679
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 26.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.140A