MA1751E12B1+6-FSR-EM
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X50.8MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.MA1751E12B1+6-FSR-EM.pdf2.MA1751E12B1+6-FSR-EM.pdf3.MA1751E12B1+6-FSR-EM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MA1751E12B1+6-FSR-EM Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 172X50.8MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 50.80mm Βάρος 1.7 lbs (771.1g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 4 Wire Leads στατική πίεση 0.670 in H2O (166.9 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Σειρά MA1751
RPM 3150 RPM Αλλα ονόματα 1570-1826
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 61.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Aluminum
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP57 - Dust Protected, Waterproof Χαρακτηριστικά PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 2.20A