M5210E12C-RSR
MechatronicsMechatronics
M5210E12C-RSR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 52X10MM 12VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.M5210E12C-RSR.pdf2.M5210E12C-RSR.pdf3.M5210E12C-RSR.pdf4.M5210E12C-RSR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M5210E12C-RSR
Αριθμός εξαρτήματος M5210E12C-RSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 52X10MM 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 10.00mm Βάρος 0.044 lb (19.96g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 52mm L x 52mm H Σειρά M5210
RPM 6000 RPM Αλλα ονόματα 1570-1107
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 28.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.120A