G9225E24B6-FSR-EM-L20
MechatronicsMechatronics
G9225E24B6-FSR-EM-L20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.G9225E24B6-FSR-EM-L20.pdf2.G9225E24B6-FSR-EM-L20.pdf3.G9225E24B6-FSR-EM-L20.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G9225E24B6-FSR-EM-L20 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 25.00mm Βάρος 0.218 lb (98.88g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H Σειρά G9225
RPM 3200 RPM Αλλα ονόματα 1570-1787
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 39.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά PWM Control
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.200A