G8032M12B-RSR-L15
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.G8032M12B-RSR-L15.pdf2.G8032M12B-RSR-L15.pdf3.G8032M12B-RSR-L15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G8032M12B-RSR-L15 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.286 lb (129.73g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά G8032
RPM 3500 RPM Αλλα ονόματα 1570-1646
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 38.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.260A