G8032E12B1-RSR-CC
MechatronicsMechatronics
G8032E12B1-RSR-CC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X32MM TACH CC 12VDC
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G8032E12B1-RSR-CC Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X32MM TACH CC 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.286 lb (129.73g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά G8032
RPM 4500 RPM Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 46.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.330A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL
Ροή αέρα 52.0 CFM (1.46m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G8032E12B1-RSR
G8032E12B1-RSR
Κατασκευαστές: Mechatronics
Περιγραφή: FAN AXIAL 80X32MM 12VDC TACH