G8020E24B1-RSR-WS
MechatronicsMechatronics
G8020E24B1-RSR-WS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X20.8MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.G8020E24B1-RSR-WS.pdf2.G8020E24B1-RSR-WS.pdf3.G8020E24B1-RSR-WS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G8020E24B1-RSR-WS Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X20.8MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 20.80mm Βάρος 0.185 lb (83.91g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά G8020
RPM 4000 RPM Αλλα ονόματα 1570-1634
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 37.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.200A