G6015X24B1-AGR-EM
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.G6015X24B1-AGR-EM.pdf2.G6015X24B1-AGR-EM.pdf3.G6015X24B1-AGR-EM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G6015X24B1-AGR-EM Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 15.30mm Βάρος 0.059 lb (26.76g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά G6015-G
RPM 5800 RPM Αλλα ονόματα 1570-1625
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 35.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP57 - Dust Protected, Waterproof Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.130A