G6015E24B-AGR-EM
MechatronicsMechatronics
G6015E24B-AGR-EM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X15MM IP57 24VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.G6015E24B-AGR-EM.pdf2.G6015E24B-AGR-EM.pdf3.G6015E24B-AGR-EM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G6015E24B-AGR-EM Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X15MM IP57 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 15.00mm Βάρος 0.111 lb (50.35g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά G6015
RPM 5200 RPM Αλλα ονόματα 1570-1241
G6015E24B-AGR-EM-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 36.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.130A Λαμβάνοντας Τύπος Ball
εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL Ροή αέρα 20.0 CFM (0.560m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G60-4
G60-4
Κατασκευαστές: Orion Fans
Περιγραφή: FAN GUARD METAL 60MM