G4028H12B1-RSR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.G4028H12B1-RSR-WS.pdf2.G4028H12B1-RSR-WS.pdf3.G4028H12B1-RSR-WS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G4028H12B1-RSR-WS Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 28.00mm Βάρος 0.111 lb (50.35g)
Εύρος τάσης 8 ~ 14VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά G4028
RPM 10000 RPM Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 41.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.400A