G4020H24B-RSR-EM
MechatronicsMechatronics
G4020H24B-RSR-EM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X20MM IP57 24VDC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G4020H24B-RSR-EM Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 40X20MM IP57 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 20.00mm Βάρος 0.062 lb (28.12g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά G4020
RPM 7000 RPM Αλλα ονόματα 1570-1257
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 29.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.080A Λαμβάνοντας Τύπος Ball