G4020E12B-RSR-EM
MechatronicsMechatronics
G4020E12B-RSR-EM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X20MM IP57 12VDC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G4020E12B-RSR-EM Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 40X20MM IP57 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 20.00mm Βάρος 0.062 lb (28.12g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά G4020
RPM 8000 RPM Αλλα ονόματα 1570-1225
G4020E12B-RSR-EM-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 32.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.160A Λαμβάνοντας Τύπος Ball