G4010E12B-RSR-L6
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X10.3MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.G4010E12B-RSR-L6.pdf2.G4010E12B-RSR-L6.pdf3.G4010E12B-RSR-L6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G4010E12B-RSR-L6 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 40X10.3MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 10.30mm Βάρος 0.026 lb (11.79g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά G4010
RPM 10000 RPM Αλλα ονόματα 1570-1598
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 41.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.350A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL
Ροή αέρα 11.0 CFM (0.308m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G4010E12B1-RSR-WS-S
G4010E12B1-RSR-WS-S
Σε απόθεμα: 11986 pcs
Κατεβάστε: G4010E12B1-RSR-WS-S.pdf
RFQ
G4010E24B-RSR
G4010E24B-RSR
Περιγραφή: FAN AXIAL 40X10MM 24VDC
Σε απόθεμα: 15969 pcs
Κατεβάστε: G4010E24B-RSR.pdf
RFQ
G40
G40
Κατασκευαστές: XP Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 4000V 1.5W
Σε απόθεμα: 874 pcs
Κατεβάστε: G40.pdf
G4010E12B-RSR
G4010E12B-RSR
Περιγραφή: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC