F8025E24B-FHR-CC-L16
MechatronicsMechatronics
F8025E24B-FHR-CC-L16 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.F8025E24B-FHR-CC-L16.pdf2.F8025E24B-FHR-CC-L16.pdf3.F8025E24B-FHR-CC-L16.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F8025E24B-FHR-CC-L16 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 25.00mm Βάρος 0.182 lb (82.55g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά F8025-H
RPM 3600 RPM Αλλα ονόματα 1570-1562
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 35.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.140A