F6025X12B1-RSR-TTL
MechatronicsMechatronics
F6025X12B1-RSR-TTL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.F6025X12B1-RSR-TTL.pdf2.F6025X12B1-RSR-TTL.pdf3.F6025X12B1-RSR-TTL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F6025X12B1-RSR-TTL Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 25.00mm Βάρος 0.156 lb (70.76g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά F6025
RPM 5200 RPM Αλλα ονόματα 1570-1558
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 41.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.330A