F6025X12B1+3-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.F6025X12B1+3-RSR.pdf2.F6025X12B1+3-RSR.pdf3.F6025X12B1+3-RSR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F6025X12B1+3-RSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 25.00mm Βάρος 0.139 lb (63.05g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 4 Wire Leads στατική πίεση 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά F6025
RPM 5200 RPM Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 41.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.330A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL
Ροή αέρα 27.0 CFM (0.756m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F6025X12B1-RHR-EM
F6025X12B1-RHR-EM
Περιγραφή: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Σε απόθεμα: 8446 pcs
Κατεβάστε: F6025X12B1-RHR-EM.pdf
RFQ
F6025X12B-RSR-CC
F6025X12B-RSR-CC
Περιγραφή: FAN AXIAL 60X25MM CC 12VDC
Σε απόθεμα: 11299 pcs
Κατεβάστε: F6025X12B-RSR-CC.pdf
RFQ
F6025X12B-RSR
F6025X12B-RSR
Περιγραφή: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
Κατεβάστε: F6025X12B-RSR.pdf
F6025X12B1+6-FHR-EM
F6025X12B1+6-FHR-EM
Κατεβάστε: F6025X12B1+6-FHR-EM.pdf
F6025X12B-RHR-EM
F6025X12B-RHR-EM
Κατεβάστε: F6025X12B-RHR-EM.pdf
F6025X12B1-RHR-WS
F6025X12B1-RHR-WS
Κατεβάστε: F6025X12B1-RHR-WS.pdf
F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
Κατεβάστε: F6025X12B-RH (3.5 LEADS).pdf
F6025X12B1-FHR
F6025X12B1-FHR
Κατεβάστε: F6025X12B1-FHR.pdf
F6025X12B1-RH-WS
F6025X12B1-RH-WS
Κατεβάστε: F6025X12B1-RH-WS.pdf
F6025X12B-RHR
F6025X12B-RHR
Κατεβάστε: F6025X12B-RHR.pdf
F6025X12B1-RHR
F6025X12B1-RHR
Κατεβάστε: F6025X12B1-RHR.pdf
F6025X12B1+3-RS
F6025X12B1+3-RS
Κατεβάστε: F6025X12B1+3-RS.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών