F6025H24B-RSR-L19
MechatronicsMechatronics
F6025H24B-RSR-L19 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.F6025H24B-RSR-L19.pdf2.F6025H24B-RSR-L19.pdf3.F6025H24B-RSR-L19.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F6025H24B-RSR-L19 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 25.00mm Βάρος 0.156 lb (70.76g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά F6025-H
RPM 3800 RPM Αλλα ονόματα 1570-1548
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 31.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.080A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL
Ροή αέρα 20.0 CFM (0.560m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F6025H24B-RSR
F6025H24B-RSR
Κατασκευαστές: Mechatronics
Περιγραφή: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC