E9225X24B-FSR-EM-L17
MechatronicsMechatronics
E9225X24B-FSR-EM-L17 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.E9225X24B-FSR-EM-L17.pdf2.E9225X24B-FSR-EM-L17.pdf3.E9225X24B-FSR-EM-L17.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E9225X24B-FSR-EM-L17 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 25.00mm Βάρος 0.245 lb (111.13g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H Σειρά E9225
RPM 4000 RPM Αλλα ονόματα 1570-1524
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 43.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.300A