B1232L24B-BSR-I832
MechatronicsMechatronics
B1232L24B-BSR-I832 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος BLOWER 120X32MM 8-32 INSRT 24VDC
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B1232L24B-BSR-I832 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή BLOWER 120X32MM 8-32 INSRT 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.705 lb (319.78g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Σειρά B1232
RPM 2100 RPM Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 42.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Blower τρέχουσα Αξιολόγηση 0.180A